ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО відбілювання зубів?

1. Чим проводиться відбілювання зубів?

Сучасне відбілювання зубів проводиться на основі перекису водню. Для професійного відбілювання найчастіше використовують перекис водню від 25 до 40%. Хоча в продажу є відбілюючі гелі з відсотком перекису не більше 6%, але їх використання не дає відчутного результату. Для активації перекису використовують тепло: лазерне або термічне.

2. Які найбезпечніші і ефективні лампи?

Все залежить від спектра світла самої лампи. Ультрафіолетовий або інфрачервоний спектри провокують нагрів тканин зуба і м’яких тканин порожнини рота і губ. Небезпека в тому, що це може призвести до підвищеної чутливості зубів або опіку губ (особливо при використанні філерів і гіалуронової кислоти).

Краще використовувати лампу з холодним спектром світла. Основний колір, який взятий за основу – синій. На колірному спектрі синій є протилежним жовтому, який лежить в основі забарвлення пігменту зубів. На сьогоднішній день це найкращий вибір, оскільки холодне світло без нагріву дає найкращий результат.

Якщо правильно проведена підготовка перед відбілюванням, то зовсім не виникає ніякого дискомфорту.

3. Чи можливо проводити відбілювання в салонах краси?

Важливо пам’ятати що відбілювання зубів – це медична процедура, яку повинен проводити стоматолог. Тільки лікар-стоматолог може оцінити всі протипоказання і підібрати потрібний відсоток перекису для відбілювання.

  • Перед проведенням процедури важливо провести огляд ротової порожнини на наявність каріозних утворень або запальних процесів.
  • Важливо зрозуміти причину потемніння зубної емалі і на цій підставі вже підбирати лікування. Це все може зробити тільки фахівець з вищою медичною освітою.
  • Процедура відбілювання проведена непрофесійно може призвести до серйозних ускладнень у вигляді порушення зубної тканини, опіків слизової і підвищення чутливості зубів.

4. Чи підвищується чутливість зубів після відбілювання?

Чим вище відсоток перекису, тим краще результат, але в той же час і більше ризик. Оскільки для відбілювання використовується високий відсоток перекису, неможливо гарантувати, що чутливість не з’явитися. Навіть при низькому відсотку перекису може виникнути чутливість.

отбеливание зубов

5. Як бути з пломбами під час відбілювання?

Все залежить від розміру пломби. Якщо це невелика частина, то можна спробувати відбілити. Якщо ж пломба займає значну частину зуба, то краще відмовитися від відбілювання, так як пломба свій колір не змінить і може вийти плямистий ефект. Звичайно, якщо ви налаштовані провести відбілювання, то пломбу можна замінити після процедури, з урахуванням вашого нового кольору. Стоматологи, які займаються естетичною стоматологією і реставрацією зубів, нададуть вам детальну консультацію і підберуть найкращий варіант вирішення проблеми.

6. На скільки вистачає відбілювання?

Провести цю процедуру ви зможете не раніше ніж через рік. Якщо дотримуватися рекомендацій лікаря, то це вам і не знадобиться. Ефект після відбілювання може зберегтися більше трьох років.