ЯК ЗНАЙТИ ХОРОШОГО СТОМАТОЛОГА?

Більшість людей, які виросли в Радянському Союзі, до жаху бояться ходити до стоматолога. Але, на жаль, цього ніяк не уникнути, оскільки з проблемами лікування зубів стикаються всі. Тому дуже важливо визначити хорошого лікаря-стоматолога, до того, як почнемо у нього лікування.

Коли ми приходимо до стоматолога, перше за чим ми прийшли – це якісно вирішити нашу проблему. Для того, щоб процедура пройшла якомога краще та безболісно, ми хочемо, щоб використовували передові методи і технології. А для якості пломби або довговічності коронки – використовували високоякісний матеріал. Одним словом, нам потрібна кваліфікована послуга хорошого фахівця. Для того, щоб визначити наскільки перед нами хороший лікар, потрібно пам’ятати декілька важливих моментів.

Як знайти хорошого стоматолога?

Найпростіший спосіб — запитати у друзів і знайомих. Швидше за все кожен може розповісти про свої невдалі «пригоди» і порадити вподобаного фахівця. Навіщо перевіряти на своєму досвіді.

Не полінуйтеся подивитися відгуки в інтернеті. Найчастіше якщо люди не задоволені обслуговуванням і якістю роботи, вони про це напишуть.

Ще одним показником хорошого стоматолога є його завантаженість. Якщо фахівець кваліфікований, він затребуваний, і у нього, відповідно, буде запис на кілька днів вперед вабо, може, навіть тижнів.

Також пам’ятайте, що розрекламована клініка зовсім не означає, що вона насправді хороша. Якісна клініка і хороший фахівець, дають гарантію на свою роботу.

 

как выбрать хорошего стоматолога

Перший прийом

Ось ви зважилися прийти на прийом до стоматолога. На що звернути увагу?

  • 1. Стоматолог завжди працює в масці і рукавичках. При тому рукавички і весь гігієнічний матеріал – одноразовий.
  • 2. У приміщенні дотримується чистота.
  • 3. У стоматолога є асистент.
  • 4. При першому відвідуванні лікар повинен завести картку і дізнатися про стан вашого здоров’я, хронічні захворювання, можливу алергію на ліки.
  • 5. Стоматологи в залежності від кваліфікації мають певну категорію. Інформацію, дипломи про додаткову освіту, сертифікати про підвищення кваліфікації вивішуються на стіні кабінету.

Ознаки поганого обслуговування

Хоча всі ми відчуваємо неприємне відчуття дискомфорту в кріслі стоматолога, є моменти, які характеризують низькокваліфікованого лікаря і їх потрібно знати.

  • ! Як ми вже розглядали, якщо стоматолог працює без рукавичок або маски.
  • ! Будь-яке почуття не стерильності має вас насторожити.
  • ! Неповажне поводження з вами будь-якого співробітника або лікаря клініки.
  • ! Відчуття болю під час лікування і бездіяльність лікаря, щоб позбавити вас від неї. Багато хто звик, що лікування зубів без болю неможливо, але це не так. Сучасні методи діагностики і знеболення вже давно вирішили цю проблему. Так що, звертайте на це увагу, якщо лікар каже щоб ви «потерпіли».

Якщо ви помітили подібні ознаки в стоматологічному кабінеті, постарайтеся більше туди не повертатися, а знайти насправді хорошого стоматолога.

 

хороший стоматолог

Почуття довіри

Чи не останню роль у виборі фахівця відіграє, так званий, фактор довіри. Ми довіряємо лікарю своє здоров’я, тому повинні бути впевнені в тому, що стоматолог знає і буде робити все якомога краще. Спокійний, позитивний і впевнений фахівець справляє саме такі враження.

Ставлення до пацієнтів і роботи показує чи дійсно це хороший стоматолог, який прагне зробити свою роботу якнайкраще. Стоматологам в клініці “Багіта” ви можете довірити лікування своїх зубів, адже ми робимо свою роботу якісно і з комфортом для вас. Наші лікарі – справжні професіонали в своїй роботі! Приходьте на консультацію в клініку “Багіта” і самі переконаєтеся в цьому.