Дитяча стоматологія

Лікування зубів дівчинці в дитячому кабінеті, у стоматологічній клініці Багіта в Черкасах, вона усміхаючись дає лікарю п'ять і тримає в руках фірмову жовту кульку з написом Багіта

Якісне лікування зубів для вашої дитини!

піктограмка зуба, який лікують

Унікальний підхід до дітей

Забудьте про страх і сльози! Ми допомагаємо маленьким клієнтам адаптуватися до лікування згідно з їхніми унікальними особливостями.

піктограмка зуба з короною, що символізує лікування за світовими стандартами дитячої стоматології

Лікування за світовими стандартами

У нас усе найкраще в галузі дитячої стоматології: сучасне обладнання, а також безпечні методи обстеження та лікування.

піктограмка алмазу, який символізує якість пломб, поставлених у дитячій стоматології

Гарантуємо якість пломб

Пломби, поставлені в стоматологічній клініці "Багіта", на молочні зуби слугуватимуть до зміни на постійні.

піктограма зубів як на рентгенівському знімку

Безпека рентгену

Робота зі знімками зубів дітей відбувається з мінімальним променевим навантаженням для безпеки їхнього організму.

піктограмка застарілого стоматологічного інструменту

"НІ" застарілим методикам

Сріблення зубів, використання резорцину-формаліну, насильницьке утримування в кріслі - це застарілі методики, які ми НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО!

піктограмка стоматологічного крісла як символ лікування зубів уві сні

Лікування зубів уві сні

Наші досвідчені анестезіологи здійснюють безпечний наркоз і ретельно стежать за станом пацієнта.

Батьки тримайте під контролем стан ротової порожнини своєї дитини і вживайте рішучих заходів, оскільки несвоєчасне лікування тягне за собою низку серйозних наслідків, часом навіть на все життя.

Дитяча стоматологія діагностика і профілактика

на фото малюк у відділенні Дитяча стоматологія лікує зуби, сидячи в кріслі

Перша консультація дитячого стоматолога в нашій клініці - це важливий крок до збереження здоров'я зубів вашої дитини.

Наш досвідчений лікар-стоматолог не тільки проведе ретельний огляд порожнини рота, а й знайде спільну мову з маленьким пацієнтом, перетворивши візит до лікаря на захопливу пригоду.

 • Рання діагностика карієсу

  Завдяки сучасному обладнанню, цифровій діагностиці та кваліфікованим фахівцям з'явилася можливість виявити карієс на дуже ранній стадії, що дає змогу максимально зберегти зуб. Для виявлення прихованого карієсу застосовується додаткове обстеження з використанням радіовізіографічного обладнання. Під час фотографування цей апарат зберігає отримані знімки в електронному вигляді. Для лікування початкової стадії карієсу ми застосовуємо сучасний спосіб без використання бормашини - ремінералізацію зубної емалі.

 • Профілактика карієсу у дітей

  Завжди краще запобігти захворюванню, ніж його лікувати. Раннє попередження проблем ротової порожнини є пріоритетним завданням наших стоматологів. Ми допоможемо зберегти зубки вашої дитини здоровими з самого початку.

 • Професійна гігієна зубів у дітей

  У процесі цієї гігієнічної процедури наш фахівець знімає зубний наліт і бактерії, особливо у важкодоступних місцях і пришийковій зоні. Завдяки якісній гігієнічній чистці розвиток емалі протікає в сприятливому середовищі. Після гігієнічного процесу ми виконуємо ремінералізацію для зміцнення емалі. Частоту проведення гігієнічної процедури вирішує фахівець з урахуванням віку, стану ротової порожнини, загального стану здоров'я дитини.

 • Фторування зубів і ремотерапія

  Суть технології полягає в насиченні емалі іонами фтору, які надають зубам дитини стійкості до шкідливого впливу. У стоматологічній клініці "Багіта" виконується ще одна інноваційна процедура зміцнення емалі - ремотерапія. Вона передбачає збагачення зубної поверхні додатковими елементами: фосфором, кальцієм і фтором.

 • Герметизація фісур

  На жувальній поверхні зубів є заглиблення, нерівності та різноманітні тріщинки, які називаються фісурами. Після приймання їжі в них залишаються частинки продукту, які викликають гниття. Зубною щіткою вкрай непросто видалити наліт у канавці. Це призводить до розмноження хвороботворних бактерій, які провокують карієс. У нашій стоматології виконується інноваційна технологія герметизації фісур стінок зуба силантом, запобіжним стоматологічним матеріалом. Ця процедура покращує рельєф зубів і надає їм міцності, зуби набувають додаткового захисту, що значно знижує можливість виникнення карієсу.

Подбайте про здоров'я зубів вашої дитини за допомогою кваліфікованої допомоги фахівців нашої клініки!

Лікування зубів і ясен в дитячій стоматології

на фото дитина в дитячому стоматологічному кабінеті розглядає з лікарем муляж щелепи і зубною щіткою вчиться правильно чистити зуби
 • Адаптація дітей до лікування

  У програму лікування включається адаптація дитини до процесу лікування. Наші фахівці знаходять особливий підхід до маленьких клієнтів, враховуючи їхні індивідуальні особливості. Ба більше, лікарі вдосконалюють свої психологічні навички спілкування та заспокоєння дітей. Вони обмірковують нові способи коригування поведінки людини в конкретному випадку.

  Досвід лікарів привертає до себе дітей, яких складно було втримати в кріслі. Стоматологи добре знають тонкощі тендітної дитячої психіки і створюють атмосферу довіри. Перед прийомом фахівець особисто зустрічає дитину, представляється їй, знаходить щось спільне, налагоджує довірчі відносини. Запрошує до кабінету, де проводить ознайомлення зі стоматологічним обладнанням і розповідає, як воно працює.

 • Лікування карієсу молочних зубів

  Спеціаліст ретельно оглядає проблемний зуб дитини та пропонує найкраще лікування. !!! Не затягуйте з відвідуванням стоматолога, адже без належного лікування, весь зубний ряд може виявитися ураженим.

 • Лікування пульпіту молочних зубів

  Ми проводимо лікування занедбаного стану зубів, який спричиняє пульпіт. Він являє собою об'ємний розвиток карієсу, який поширюється на судинну систему та нервові волокна зуба, що спричиняє запалення. Це захворювання найчастіше виникає у дітей раннього підліткового віку, оскільки молочні зуби мають тонкий шар захисної емалі та сприйнятливі до інфекційних заражень.

 • Лікування зубів дітям під наркозом

  Для безболісної процедури лікування наші фахівці використовують дитячий наркоз, який відрізняється від дорослого знеболювального. Препарати відносяться до гіпнотичних засобів, оскільки їх застосування здатне занурити людину в сон. Вплив на організм дитини абсолютно безпечний! Не викликають алергічної реакції, добре переносяться і виводяться організмом, не викликають звикання. Його можна вводити пацієнтам, які страждають на епілепсію, хвороби печінки, мають ваду серця, церебральний параліч. Хімічні речовини, що входять до складу наркозу, легко керовані, дають змогу регулювати момент пробудження. Знеболювальний засіб відповідає всім європейським параметрам стандарту міністерства охорони здоров'я. Більш докладно про процедуру лікування зубів під загальним наркозом читайте тут.

 • Пломбування молочних зубів

  Наші фахівці використовують спеціальні препарати, до складу яких входить кальцій і фтор. Усі пломби мають сертифікат якості та тривалу гарантію служби. Медичний персонал завжди професійно підходить до своєї роботи. Ми гарантуємо якість роботи та делікатний підхід до кожного маленького клієнта.

 • Лікування періодонтиту у дітей

  У третини пацієнтів дитячого віку зустрічається одне з поширених ускладнень карієсу - періодонтит. Це захворювання розвивається, якщо невчасно розпочали лікування пульпіту або пломбування кореневого каналу було проведено неякісно.

 • Лікування травм зубів і ясен у дітей

  У разі травми зуба необхідно відразу ж звернутися до стоматолога! Насамперед ми призначимо рентген, для визначення тяжкості травми, наскільки зачеплений корінь, порушена тканина біля зуба. Комп'ютерна томографія дасть можливість зробити точний знімок, що показує реальне становище. Після цього фахівці підберуть правильне лікування.

 • Лікування стоматиту у дітей

  Якщо ви помітили, що дитина відмовляється від вживання їжі, вередує, підвищується температура до 38.0С, дискомфорт або біль у ротовій порожнині, невеликі ранки на щоках, піднебінні, язиці - це ознака стоматиту.

  на фото стоматит у дитини в порожнині рота, на нижній губі

  Ніжна і тонка слизова оболонка ротової порожнини дитини легко піддається травмам. Її імунна система ще не настільки зміцніла, щоб легко справлятися з інфекцією, що потрапила в рот. Тому за перших ознак стоматиту необхідно звертатися по допомогу.

  Наші фахівці порекомендують спеціальні ранозагоювальні засоби, мазі, гелі, водні розчини, які допоможуть впоратися з цією проблемою.

 • Дитяча стоматологія хірургія

  Наші стоматологи враховують, що будь-яке хірургічне втручання в організм людини, викликає неприємні асоціації і навіть паніку. Кваліфіковані лікарі нашої стоматології добре розуміють особливості дитячої психіки та зможуть створити комфортну обстановку для її емоційного стану. Дитячий стоматологічний кабінет має спеціально розроблений дизайн, що розташовує до співпраці та спокою.

  на фото стоматологічний інструмент для лікування зубів у дитячій стоматології, у клініці Багіта
 • Видалення молочних зубів у дітей

  Процедура видалення молочних зубів у дитини трохи не схожа на процедуру видалення молочних зубів у дорослої людини. Поспішне видалення дитячого зуба може викликати атрофію в щелепній лунці та сприяти утворенню кісткового рубця. Фахівці стоматологічної клініки "Багіта" особливо серйозно підходять до цієї процедури.

 • Безпечне лікування зубів дітям - алергікам

  Нині все більше маленьких дітей страждають реакцією непереносимості на їжу, фармакологію, побутову хімію. Деякі погано переносять анестезію, вона викликає побічні явища. Не всі стоматологи беруться лікувати таких пацієнтів.

Стоматологічна клініка "Багіта" виконує стоматологічні процедури з дітьми-алергіками під місцевим знеболенням. Компетентний лікар у цій галузі проводить ретельний аналіз шкірних проб і проводить провокаційні тести, спрямовані на виявлення відповідної реакції. Цей підхід набагато глибше покаже хімічний стан організму на медичні препарати.
фото дитячого стоматологічного кабінету в клініці Багіта в Черкасах, у ньому лікарка з маленьким радісним пацієнтом, яка тримає в руках фірмову кульку Багіта

Дитяча посмішка і сміх - це чистота і радість, ніжність і ласка, доброта і довіра.

Обладнання дитячої стоматології

Нашим маленьким пацієнтам ми можемо запропонувати особливе лікування, яке перетворить відвідування стоматолога на справжню пригоду:

 • У спеціалізованому дитячому кабінеті ми активно використовуємо мікроабразивний апарат “Sandman Futura” для препарування каріозних порожнин (лікування без бормашини). Такий спосіб допомагає полікувати дитині зубки без страху.
 • Для лікування молочних зубів ми використовуємо сучасний пломбувальний матеріал “Twinky Star”. Яскраві кольорові пломби перетворюють лікування на гру. Матеріал виділяє іони фтору, що сприяє профілактиці карієсу.
 • Наша клініка єдина в Черкасах і області, яка має всі спеціальні ліцензії для лікування зубів під загальним наркозом. Операцію проводять у спеціально обладнаному для цього окремому операційному блоці.
 • Усі інструменти та меблі створені спеціально для дітей, для їхнього комфорту.
фото дитячого стоматологічного кабінету в клініці Багіта в Черкасах, крісло у вигляді дракончика, поруч усміхнений кіт-світильник, підставки і шафки різнокольорові

Наша головна мета - здорова посмішка!

У наш час прогресу вимоги до медичних послуг надзвичайно високі. Стоматологічна клініка "Багіта" завжди стежить за нововведеннями, щоб надавати професійні послуги.

Здорова посмішка і комфорт вашого малюка - наша головна мета. Ми не тільки стежимо за здоров'ям порожнини рота наших маленьких клієнтів, а й допомагаємо їм створити гарне ставлення до лікарів. Настрій батьків, довіра дитини і наші сучасні методики лікування - все це подарує дитині здорові зуби на все життя!