Стоматолог хірург

проведение операции хирургом стоматологом в Черкассах в клинике Багита

Стоматологічна хірургія займається рядом важливих завдань: видалення зуба, виправлення дефектів, операції по відновленню кісткової тканини, підготовка до імплантації, естетичні операції.

Головне завдання сучасного зубного хірурга – зробити все для збереження кожного зуба, зберегти естетику, забезпечити повноцінну роботу верхньої, нижньої щелеп.

 

Стоматологічна клініка «Багіта» – одна в Черкасах і регіоні, що має ліцензію на виконання операції під загальним наркозом.

 

Підрозділи хірургії зубів: гнійна, онкологічна, пластична. Кожна з них відрізняються високим рівнем антисептики і асептики, використовуються індивідуальні види діагностики, лікування, властиві тільки цій галузі. Ціна на хірургічне лікування також залежить від складності процедури. Визначити точну вартість лікування зубний хірург може після огляду на консультації.

Надаємо послуги:

Підготовка до протезування зубів

Коли відсутнє місце кріплення для знімного протезу. Стоматолог – хірург виконує хірургічне розширення між щокою і яснами, і потім робиться пластика альвеолярного гребеня. Завдяки цій методиці практично не існує обмежень для установки протеза.

проведение операции хирургом стоматологом в Черкассах в клинике Багита

Збереження зуба за допомогою хірургії

Для нас першочерговим завданням є збереження зуба. Тому ми застосовуємо новітні технології діагностики та лікування. Сучасні методики дозволяють зубному хірургу видаляти інфіковане місце, таке як кіста, максимально не зачіпаючи і зберігаючи здорові частини зуба.

проведение операции хирургом стоматологом в Черкассах в клинике Багита

ЛІКУВАННЯ НАГНОЄНЬ

Запальні процеси викликають: флегмони, абсцеси, гайморити, періодонтити. Усунення проблеми відбувається видаленням вогнища інфікування. Хірург – стоматолог обережно вирізає навколишні тканини які були вражені. Всі маніпуляції проводяться максимально точно і безболісно завдяки використанню сучасних технологій і препаратів.

проведение операции хирургом стоматологом в Черкассах в клинике Багита

Якісна імплантація зубів

Якщо збереження зуба неможливо, хірург – стоматолог проводить видалення ураженої одиниці зуба і в щелепу встановлюють імплантант. Ми проводимо процедуру імплантації по вищому стандарту. Ця процедура можлива під загальним наркозом. Використовуємо для установки тільки протези перевірених і сертифікованих виробників.

Бувають ситуації, що зуб був втрачений давно і місце кістки атрофувалося. В такому випадку, для початку, наші фахівці проводять нарощування натуральної або штучної кісткової тканини.

проведение операции хирургом стоматологом в Черкассах в клинике Багита

Деякі популярні послуги стоматолога -хірурга на сьогодні є:

  • гінгівопластика (підняття або опущення ясен), що часто буває вродженим дефектом або наслідком ортодонтичного лікування.
  •  
  • Підготовка до операції на щелепі, такої як імплантація. При недостатній кількості кісткової тканини, наші зубні хірурги роблять її нарощування натуральною або штучною кістковою тканиною.
  •  
  • Частою послугою є зняття коронкової частини зуба для повторної установки. Ми проводимо цю процедуру дбайливо, щоб зберегти основу для нової коронки.
Всі операції виконує зубний хірург-стоматолог стоматологічної клініки “Багіта”. Всі спеціалісти мають за плечима величезний досвід роботи і високу кваліфікацію.