Дитяча стоматологія

Лечение зубов девочке в стоматологической клинике Багита в Черкассах

Якісне лікування зубів для вашої дитини!

преимущества лечения зубов в стоматологии Багита

Унікальний підхід до дітей

Забудьте про страх і сльози! Ми допомагаємо маленьким клієнтам адаптуватися до лікування згідно з їх унікальними особливостями розвитку.

лечение зубов в стоматологии Багита в Черкассах

Лікування за світовими стандартами

Ми взяли все найкраще від успіхів в області дитячої стоматології: сучасне обладнання, а також новітні безпечні методи обстеження і лікування.

рисунок алмаза как мировой стандарт лечения зубов

Гарантуємо якість пломб

Ви можете не турбуватися про довгостроковість пломб. Пломби, поставлені в стоматологічній клініці “Багіта”, на молочні зуби будуть служити до зміни на постійні.

рисунок зубов красным цветом

Безпека рентгена

Робота зі знімками зубів дітей проходить з мінімальним променевим навантаженням для безпеки їх організму.

рисунок стоматологического инструмента

“Ні” застарілим методикам

Сріблення зубів, використання резорцина-формаліну, насильницьке утримання в кріслі – це застарілі методики, які ми НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО

рисунок стоматологического кресла

Лікування зубів уві сні

Наші досвідчені анестезіологи здійснюють безпечний наркоз і ретельно стежать за станом клієнта.

Послуги дитячої стоматології

на фото ребенок в стоматологическом кабинете лечит зубы

1. Діагностика і профілактика

 • Перевірка стану зубів у дітей

  Діагностика починається з професійного огляду стану зубів. Стоматолог скрупульозно оглядає зуби дитини.

  Він розмовляє з маленьким пацієнтом, обговорює рішення проблеми з його батьками і збирає необхідну інформацію. Для більш точних результатів дослідження, в деяких випадках проводять гігієнічну процедуру видалення нальоту з поверхні зубів.

 • лечение зубов у ребенка под общим наркозом в стоматологии Черкассы
 • Професійна гігієна зубів у дітей

  В процесі цієї гігієнічної процедури, наш фахівець знімає зубний наліт і бактерії, особливо у важкодоступних місцях і пришеєчній зоні. Завдяки якісній гігієнічній чистці розвиток емалі протікає в сприятливому середовищі.

  Після гігієнічного процесу ми виконуємо ремінералізацію для зміцнення емалі. Частоту проведення гігієнічної процедури вирішує фахівець з урахуванням віку, стану ротової порожнини, загального стану здоров’я дитини.

 • Фторування зубів і ремотерапія

  Суть технології полягає в насиченні емалі іонами фтору, які надають зубам дитини стійкість до шкідливого впливу. У стоматологічній клініці “Багіта” виконується ще одна інноваційна процедура зміцнення емалі – ремотерапія. Вона передбачає збагачення зубної поверхні додатковими елементами: фосфором, кальцієм і фтором.

 • фторирование зубов в стоматологической клинике Багита
 • Герметизація фіссур

  На жувальній поверхні зубів є поглиблення, нерівності та різноманітні тріщинки, які називаються фісурами. Після прийому їжі, в них залишаються частки продукту, які викликають гниття. Зубною щіткою вкрай непросто видалити наліт в канавці. Це призводить до розмноження хвороботворних бактерій, які провокують карієс.

  У стоматологічній клініці «Багіта» виконується інноваційна технологія герметизації фісур стінок зуба стоматологічним матеріалом. Ця процедура покращує рельєф зубів і надає їм міцність, зуби набувають додатковий захист, що значно знижує можливість виникнення карієсу.

2. Лікування хвороб зубів і ясен

 • Адаптація дітей до лікування

  У програму лікування включається адаптація дитини до процесу лікування. Наші фахівці знаходять особливий підхід до маленьких клієнтів, враховуючи їх індивідуальні особливості. Більш того, лікарі вдосконалюють свої психологічні навики спілкування і заспокоєння дітей. Вони обмірковують нові способи коригування поведінки людини в конкретному випадку.

  на фото ребенок в стоматологическом кабинете лечит зубы

  Досвідчені лікарі привертають до себе дітей, яких складно було утримати в кріслі. Стоматологи добре знають тонкощі тендітної дитячої психіки і створюють атмосферу довіри. Перед прийомом фахівець особисто зустрічає дитину, представляється йому, знаходить щось спільне, налагоджує довірчі відносини. Запрошує до кабінету, де проводить ознайомлення зі стоматологічним обладнанням і розповідає, як воно працює.

 • Лікування карієсу молочних зубів

  Фахівець ретельно оглядає проблемний зуб дитини і пропонує найкраще лікування.

  ! Не затягуйте з відвідуванням фахівця, адже без належного лікування, весь зубний ряд може виявитися ураженим. Батьки, тримайте під контролем стан ротової порожнини своєї дитини і приймайте рішучі заходи, оскільки несвоєчасне лікування тягне за собою низку серйозних наслідків, часом навіть на все життя.
 • Лікування пульпіту молочних зубів

  Ми проводимо лікування запущеного стану зубів, яке викликає пульпіт. Він являє собою об’ємний розвиток карієсу, який поширюється на судинну систему і нервові волокна зуба, що викликає запалення. Це захворювання найчастіше виникає у дітей раннього підліткового віку, оскільки молочні зуби мають тонкий шар захисної емалі і сприйнятливі до інфекційних заражень.

  на фото стоматолог объясняет как будет лечить пульпит ребенку

  Ми застосовуєм інноваційні технології при лікуванні зубів. Усунення пульпіту починається з детального вивчення стану судинних волокон і ступеня їх занедбаності. Зібрана інформація обробляється і виноситься рішення про методи лікування.

 • Лікування зубів дітям під наркозом

  Для безболісної процедури лікування, наші фахівці використовують дитячий наркоз, який відрізняється від дорослого знеболюючого. Препарати відносяться до гіпнотичних засобів, так як їх застосування здатне занурити людину в сон. Вплив на організм дитини абсолютно безпечний! Препарати не викликають алергічної реакції, добре переносяться і виводяться організмом, не викликають звикання. Його можна вводити пацієнтам, що страждають на епілепсію, хвороби печінки, які мають порок серця, церебральний параліч.

  Хімічні речовини, що входять до складу наркозу, легко керовані, дозволяють регулювати момент пробудження. Знеболюючий засіб відповідає всім європейським параметрам стандарту міністерства охорони здоров’я. Більш докладно про процедуру лікування зубів під загальним наркозом тут читайте тут.

 • лечение зубов у детей под общим наркозом в стоматологической клинике Багита
 • Пломбування молочних зубів

  Ми використовуєм спеціальні препарати, до складу яких включається кальцій і фтор. Всі пломби мають сертифікат якості і тривалу гарантію служби.

  Медичний персонал завжди професійно підходить до своєї роботи. Ми гарантуємо якість роботи і делікатний підхід до кожного маленького клієнта.

 • Лікування періодонтиту у дітей

  У третини пацієнтів дитячого віку зустрічається одне з поширених ускладнень карієсу – періодонтит. Це захворювання розвивається, якщо невчасно почали лікування пульпіту або пломбування кореневого каналу було проведено неякісно.

  У стоматологічній клініці «Багіта» процес лікування молочних зубів при такому захворюванні протікає під загальним наркозом. Це необхідно для вільного доступу до глибокого проникнення нервових закінчень і проведення якісного лікування.

  Вживаються всі заходи для збереження зуба, щоб не виникло ускладнень: порушується прикус, передчасне видалення молочних зубів утруднює прорізування постійного зуба, може спричинити розсмоктування його зачатка.

 • Лікування травм зубів і ясен у дітей

  При травмі зуба необхідно відразу ж звернутися до стоматолога! Насамперед ми призначимо рентген, для визначення тяжкості травми, наскільки зачеплений корінь, порушена тканина близько зуба. Комп’ютерна томографія дасть можливість зробити точний знімок, що показує реальний стан. Після цього фахівці підберуть правильне лікування.

 • Лікування стоматиту у дітей

  Якщо ви помітили що дитина відмовляється від прийому їжі, вередує, підвищується температура до 38.0С, дискомфорт або біль в ротовій порожнині, невеликі виразки на щоках та піднебінні – це ознака стоматиту.

  на фото стоматит у ребенка в полости рта

  Ніжна і тонка слизова оболонка ротової порожнини дитини легко піддається травмам. Дитяча імунна система ще не настільки зміцніла, щоб легко справлятися з потрапленою в рот інфекцією. Тому при перших ознаках стоматиту необхідно звертатися за допомогою.

  Наші фахівці порекомендують спеціальні ранозагоювальні засоби, мазі, гелі, водні розчини, які допоможуть впоратися з цією проблемою.

 • Дитяча хірургія

  Перше відвідування дитиною стоматолога закладає його ставлення до лікування у фахівця. Тому вкрай важливо не нагнітати ситуацію переживанням і хвилюванням, наштовхуючи його на думку, що це щось жахливе. Наш фахівець зробить все необхідне, щоб підготувати дитину до процедури і заспокоїти її.

  на фото стоматологический инструмент для хирургического лечения зубов в клинике Багита

  Як фахівці, вони враховують, що будь-яке хірургічне втручання в організм людини, викликає неприємні асоціації і навіть паніку. Кваліфіковані лікарі нашої стоматології добре розуміють особливості дитячої психіки і зможуть створити комфортні умови для найкращого емоційного стану. Дитячий стоматологічний кабінет має спеціально розроблений дизайн, що налашташовує на співпрацю і спокій.

 • Видалення молочних зубів у дітей

  Процедура видалення молочних зубів у дитини трохи не така, як у дорослої людини. Фахівці стоматологічної клініки «Багіта» особливо серйозно підходять до цієї процедури. Поспішне видалення дитячого зуба може викликати атрофію в щелепній лунці і сприяти утворенню кісткового рубця.

  У нашій стоматології стоматологи мають величезну кваліфікацію роботи по лікуванню і видаленню дитячих зубів. Це забезпечує безпечний підхід до справи, так як один необережний рух може спровокувати пошкодження зачатків постійних зубів.

 • Безпечне лікування зубів дітям-алергікам

  В даний час все більше маленьких дітей страждають реакцією непереносимості на їжу, фармакологію, побутову хімію. Деякі погано переносять анестезію, вона викликає побічні явища. Не всі стоматологи беруться лікувати таких пацієнтів.

  Стоматологічна клініка «Багіта» виконує стоматологічні процедури з дітьми-алергіками під місцевим знеболенням. Компетентний лікар в цій області проводить ретельний аналіз шкірних проб і проводить провокаційні тести, спрямовані на виявлення відповідної реакції. Цей підхід набагато глибше покаже хімічний стан організму на медичні препарати.

  Ми проводимо лікування зубів дітям, які мають:

  важку бронхіальну астму;
  харчову алергію;
  непереносимість деяких ліків;
  захворювання кропив’янкою.

 • Брекети для дітей

  Для коригування розташування зубів і виправлення прикусу використовують брекети. Вони кріпляться ортодонтичним клеєм на поверхні зубів або зсередини. Застосування такої скоби дозволяє запобігти :

  захворюванню скронево-щелепних суглобів,
  хвороб ясен,
  швидкого руйнування зубів,
  проблем з органами дихання.

  У нашій стоматології ми ставимо скоби дітям від 12 до 15 років, коли відбувається перехід молочного прикусу в постійний. Така конструкція впливає на м’язи обличчя і формує кісткову тканину. У дитячі роки цей процес протікає набагато легше. Ми використовуємо металеві, пластикові, керамічні, лінгвальні брекети. Ви отримаєте ідеально рівну посмішку вашої дитини.

 • Лікування карієсу без болю

  Ми пропонуємо новітню послугу в лікуванні зубів спеціальним апаратом «Sandman Futura» безпрепаровочним способом без больових відчуттів. Під тиском дрібний пісок і стиснене повітря вичищають інфіковані тканини, не зачіпаючи інші частини зуба. Переваги такого способу:

анестезія не потрібна;
за один сеанс лікується кілька ділянок;
безшумний процес, немає запаху і вібрації.

на фото стоматологический инструмент для хирургического лечения зубов в клинике Багита

Дитяча посмішка і сміх – це чистота і радість, ніжність і ласка, доброта і довіра.

Напевно, немає нікого і нічого чистіше дитячої радості.

— Ми даруємо гарну посмішку вашим дітям

Записатись на консультацію

Перед візитом до стоматолога

Важливе значення в лікуванні зубів є хороша комунікація батьків з дітьми. Для цього необхідно провести психологічну підготовку, щоб дитина була налаштована до стоматологічних процедур. Від цього залежить не тільки успіх лікування, але і збереження емоційної рівноваги після відвідин кабінету. Дитина не буде відчувати фобії перед наступними відвідуваннями зубного лікаря.

 • Як підготувати дитину?

 • Спочатку скажіть, що дитину чекає знайомство з новою людиною, він хоче познайомитися з ним і стати його другом.
 • Нехай поговорить з ним той, хто найкраще зміг би вплинути на мислення малюка. Говоріть м’яко, переконливо, ніжно дивлячись в очі.
 • Назвіть ім’я лікаря, опишіть його гідності та чесноти. Дитяча уява має силу і додає впевненості.
 • Проведіть бесіду не більше ніж за 2 дні до відвідин. Це дозволить зберегти сказане і інші не встигнуть залякати його різними «страшилками».
 • Не кажіть про болючі відчуття, які він може випробувати. Це підірве його емоційний стан, так як дитяча психіка схильна до перебільшення.
 • Візьміть улюблену іграшку, яка чекатиме на нього після відвідин кабінету, а малюк потім їй розповість, що там було.

У свою чергу, ми зробимо все можливе для того, щоб ваша дитина в подальшому спокійно і з задоволенням відвідувала свого дитячого стоматолога. Це – питання нашої професійної компетентності. Це – умова здорових і красивих зубів з дитинства і на все життя. На сторінці Ціни ви можете дізнатися докладніше вартість дитячої стоматології.

Наше обладнання

Нашим маленьким пацієнтам ми можемо запропонувати особливе лікування, яке перетворить відвідування стоматолога в дивовижну пригоду:

 • У спеціалізованому дитячому кабінеті ми активно використовуємо мікроабразивний апарат “Sandman Futura” для препарування каріозних порожнин (лікування без бормашини). Такий спосіб допомагає полікувати дитині зубки без страху
 • Для лікування молочних зубів ми використовуємо сучасний пломбувальний матеріал “Twinky Star”. Яскраві кольорові пломби перетворюють лікування в гру. Матеріал виділяє іони фтору, що сприяє профілактиці карієсу.
 • Наша клініка єдина в Черкасах і області, яка має всі спеціальні ліцензії для лікування зубів під загальним наркозом. Операція проводиться в спеціально обладнаному для цього, окремому операційному блоці.
 • Всі інструменти і меблі створені спеціально для дітей, для їх комфорту.
фото детского стоматологического кабинета в клинике Багита в Черкассах

Наша головна мета – здорова посмішка!

У наш час прогресу вимоги до медичних послуг надзвичайно високі. Стоматологічна клініка «Багіта» завжди стежить за нововведеннями, щоб надавати професійні послуги.

Здорова усмішка і комфорт вашого малюка – наша головна мета. Ми не тільки слідкуємо за здоров’ям порожнини рота наших маленьких клієнтів, але і допомагаємо їм створити гарне ставлення до лікарів. Настрій батьків, довіру дитини і наші сучасні методики лікування – все це подарує дитині здорові зуби на все життя!

Записатися на консультацію