Ортодонтія

Ортодонтія – це виправлення прикусу за допомогою брекет-системи. Ми пропонуємо повний комплекс послуг стоматолога-ортодонта зі створення ідеальної посмішки.

У чому наші переваги?

Консультація всіх вікових категорій.

Кваліфікована бесіда з лікарем-ортодонтом є важливим кроком успішного лікування. Стоматологічна клініка «Багіта» має штат професійних стоматологів-ортодонтів зі стажем роботи. Ми надаємо послуги в дитячій і дорослій ортодонтії.

Детальне обстеження пацієнтів в комплексі.

Багатогранне дослідження причини неправильного прикусу або хвороби дозволяє прийти до точного розуміння способу її лікування: показання рентгенології, телерентгенографії, контрольних моделей. У нас ретельний підхід!

Виправлення положення зімкнутих зубів.

У цій області лікар-ортодонт допоможе людям будь-якого віку. Для цього використовуються лише перевірені і сучасні брекет-системи високої якості.

Якісна установка протезів при деформації зубів

Процедура встановлення протезів застосовується при деформації зубних рядів. Стоматологічне встановлення вирівнює нахил кісток в правильне положення і фіксує їх зростання. Лікарі-ортодонти якісно і професійно роблять свою роботу.

Порушення функціональної роботи скронево-нижньощелепного суглоба.

Відхилення злагодженої роботи прикусу призводить до фізіологічних змін, викликає дискомфорт, комплекси, порушення травлення. Ортодонт- гнатолог проведе комплексну перевірку, підбере найкращий варіант виправлення прикусу.

Регулярна гігієна порожнини рота при ортодонтичному лікуванні.

При використанні системи для вирівнювання зубної дуги потрібна ретельна турбота про гігієну порожнини рота. Професійна гігієна ротової порожнини – це стоматологічна процедура, яка спрямована на очищення зубів від залишків їжі, зубного нальоту та зубного каменю. Лікувальну чистку необхідно проводити раз в 6 місяців. Це дозволить не допустити розвиток хвороботворних бактерій.

Хто такий ортодонт?

Всі ортодонти – стоматологи, але тільки 5% стоматологів є ортодонтами. Вузька спеціалізація стоматології – ортодонт – діагностує, лікує, робить профілактику зубощелепних порушень. Ортодонт виправляє неправильний прикус зубів і невідповідність розташування зубного ряду. Процес виправлення тривалий, але результат довговічний.

на фото ортодонтические пластинки для исправления прикуса в Черкассах ортодонт в клинике Багита

Наш Ортодонт

Ортодонт стоматологии в Черкассах Багита Ковальова Ольга Анатоліївна

Ковальова Ольга Анатоліївна

Ортодонт, Стоматолог — Лікар першої категорії.

більше 10 років досвіду – тисячі щасливих посмішок


 • Освіта

  Українська медична стоматологічна академія, стоматологічний факультет, м. Полтава (2007 р);

  Інтернатура на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Загальна стоматологія», м.Київ (2009 р).


 • Курси

  Korean Orthodontic Research Institute за фахом ортодонтія, м Сеул, Південна Корея;

  Практичний курс на базі ортодонтичної клініки prof. II-Bong Kim (м Сеул, Південна Корея) і клініці Dr.Kim Jae Goo (Gangneung);

  спеціалізація по ортодонтії.


 • Участь в асоціаціях

  Асоціації ортодонтів України;

  Tweed fundation.

Ортодонт стоматологии в Черкассах Багита Швед Каріна Ігорівна

Швед Каріна Ігорівна

Стоматолог ортодонт, дитячий терапевт, терапевтичний стоматолог.

Досвід роботи: 8 років


 • Освіта

  Українська медична стоматологічна академія, стоматологічний факультет, м. Полтава (2015 р);

  Інтернатура на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Загальна стоматологія», м.Київ (2017 р).


 • Курси

  Korean Orthodontic Research Institute за фахом ортодонтія, м Сеул, Південна Корея;

  Практичний курс на базі ортодонтичної клініки prof. II-Bong Kim (м Сеул, Південна Корея) і клініці Dr.Kim Jae Goo (Gangneung);

  спеціалізація по ортодонтії.


 • Участь в асоціаціях

  Асоціації ортодонтів України;

  Tweed fundation.

Посмішка – це крива, яка випрямляє все.

Треба трохи, щоб викликати посмішку і досить посмішки, щоб все стало можливим.

ОРТОДОНТІЯ ДАРУЄ ВАМ ВАШУ ІДЕАЛЬНУ ПОСМІШКУ.

Записатись на консультацію

Етапи лікування брекетами

на фото исправление неправильного прикуса до и после лечения у ортодонта в стоматологии Багита

1. Консультація

Необхідна для попередньої оцінки вашої ситуації і плану виправлення прикусу після первинного огляду. Консультація – це розгорнута бесіда з докладними роз’ясненнями та демонстрацією схожих прикладів лікування на комп’ютері. Ви отримаєте відповіді на всі Ваші запитання.

Тривалість консультації ортодонта зазвичай становить близько півгодини. Приймати рішення про лікування і установку брекетів на ці відвідини не обов’язково, якщо Вам треба подумати, це нормально.

2. Діагностика

Це відвідування проводиться вже після консультації для отримання всієї детальної інформації з приводу Вашої ситуації з прикусом і планування подальших дій ортодонта. Світові стандарти передбачають наступні діагностичні дані для лікування брекетами:

 • спеціальні рентгенівські знімки (ортопантомограмма, телерентгенограмма),
 • фотографії обличчя і зубів,
 • відбитки і діагностичні гіпсові моделі зубних рядів.

Для Вас це відвідування займе приблизно півгодини. Далі всі отримані дані аналізуються (вже без Вас) і складається оптимальний план лікування і установки брекетів. Звичайно, ми його обговорюємо з Вами. Цьому присвячено наступне відвідування.

3. Обговорення плану лікування

Узгодження з Вами плану майбутнього лікування, точної вартості, тривалості, цілей, виду брекетів (лінгвальні, металічні, керамічні). Підписання плану лікування.

4. Установка брекетів

Це, мабуть, найважливіший етап лікування. Чим точніше приклеєні брекети і встановлена ​​брекет-система, тим рівніше Ваші зуби будуть в кінці лікування. Сучасні брекети мають в своїй конструкції спеціальні характеристики, які роблять їх унікальними для даного конкретного зуба. Це не просто шматочки металу (пластика, сапфіру). Це дуже складні і точні ортодонтичні пристосування, в яких «запрограмовано» положення зубів в трьох площинах простору.

“У своїй роботі я застосовую тільки кращі брекети визнаних світових лідерів в цій області. Тільки при абсолютно правильному розташуванні брекета на зубі, його «програма» буде працювати правильно. Вам це може здатися дивним, але навіть при помилках в чверть міліметра при фіксації брекетів, зуби вже можуть розташовуватися не зовсім рівно в результаті лікування. Тому процес установки брекетів – досить клопітка справа. “

Внутрішні брекети встановлюються, так званим, «непрямим способом». Це означає, що спочатку брекети приклеюються на гіпсову модель зубів, а потім переносяться на зуби в порожнині рота за допомогою силіконової капи. Це робить процес більш швидким для пацієнта, так як основна робота проводиться з гіпсової моделлю. При цьому точність фіксації значно вище.

установка брекетов непрямым способом у ортодонта с помощью гипсовой модели челюсти

Не варто боятися, процес встановлення брекетів абсолютно безболісний. Їх приклеюють на спеціальний клей, схожий на матеріал, з якого роблять сучасні пломби при лікуванні зубів. При цьому поверхня зубів ніяк не пошкоджується. При фіксації брекетів необхідно, щоб зуби залишалися сухими. Тому нам буде легше, якщо Ви добре поїсте перед установкою брекет-системи. У голодної людини слиновиділення завжди більше, ніж у ситого.

5. Вирівнювання зубів

Звичайно, перш за все Ви б хотіли отримати від лікування рівні зуби. З цього і починаємо. Перші місяці лікування Ви будете бачити відчутний прогрес у справі вирівнювання Ваших зубів. Вони будуть ставати щодень рівнішими. Як це відбувається?

Переміщення зубів в правильні позиції здійснюється за допомогою ортодонтичних дуг – тонких дротиків, які вставляються в брекети. Ці дротики виготовлені зі спеціальних сплавів нікелю і титану. Після установки в брекети, дузі доводиться зігнутися відповідно нерівному розташуванню зубів. Однак завдяки тому, що ортодонтичні дуги мають «пам’ять форми» (тобто завжди прагнуть повернутися до свого початкового рівного стану), під дією постійної слабкої сили зуби переміщуються в правильному напрямку.

« У своїй роботі ми використовуємо найбільш високотехнологічні дуги на даний момент – нікель- титанові дуги з додаванням міді компанії Ormco (США). Ці дуги в більшості незалежних досліджень продемонстрували дуже хороші показники стійкості, пам’яті, форми і сили »

Якщо в минулому лікарям доводилося міняти або коректувати дуги кожні 3 тижні, то зараз, використовуючи останні досягнення технології ортодонтичних сплавів, одна дуга може працювати від 2 до 5 місяців і більше, в залежності від ситуації. Тому ми можемо збільшити інтервали між Вашими відвідинами ортодонта до 2-2.5 місяців, без шкоди для ефективності лікування.

брекет система установленная для исправления прикуса у ортодонта

Сучасні наукові дані говорять про те, що найкращі переміщення зубів досягаються за допомогою підтримки слабких постійних зусиль, без частих активацій системи. Для того, щоб зуби переміщалися з максимальною швидкістю, на них повинні діяти постійні слабкі сили.

Щоб рівень сили був оптимальним, дуги будуть змінюватися, починаючи з дуже тонких і поступово переходячи до більш товстих в міру поліпшення стану зубів.

Це означає, що на першому етапі лікування, в середньому 1 раз в 2-3 місяці вам будуть міняти дугу.
Щоразу після заміни дуги зуби будуть боліти протягом 2-3 днів, іноді до тижня.

на фото брекеты установленные у ортодонта с ортодонтические дугой для исправления прикуса

Ще один важливий момент, що стосується вирівнювання,- положення зубів:

У перші місяці лікування Ви будете бачити досить швидкі і явні зміни, так як будуть коригуватися грубі порушення положення зубів. Проте в другій половині етапу вирівнювання відбуватимуться менш явні зміни, що стосуються в основному зміни положення коренів зубів.

Це пов’язано з тим, що повне вирівнювання зубів відбувається тільки після нормалізації нахилів зубів і їх коренів. Ці нахили можуть бути непомітні не спеціалісту, однак вони важливі для якості результату.

Щоб повністю вирівняти становище зубів ми повинні пройти через певну послідовність дуг.

Просимо Вас бути терплячими і розуміти, що відсутність видимих ​​великих змін не означає, що «нічого не відбувається». Лікування йде вперед, просто ви приступили до «підводної частини айсберга», яку не дуже Вам видно, але вона не менш важлива.

Висновок:

 • Етап вирівнювання – це завжди перший і обов’язковий етап лікування. Триває він в залежності від ситуації від 8 до 12 і більше місяців.
 • Вирівнювання зубів буде відбуватися під дією спеціальних дротяних дуг, які ми будемо міняти від слабких до сильніших.
 • Середній інтервал між відвідинами ортодонта на даному етапі 2 місяці.
 • Після зміни дуг зуби будуть боліти протягом 2-3 днів, іноді до тижня.
 • У перші місяці будуть виправлятися сильні нерівності положення зубів, що абсолютно очевидно Вам.
 • У другій половині цього етапу вирівнюватися буде коріння зубів, що також дуже важливо.
 • У процесі вирівнювання нам можливо знадобиться переклеїти деякі брекети для досягнення оптимального положення зубів в майбутньому.
 • Будь ласка, не питайте нас після видимого вирівнювання Ваших зубів: «Коли вже знімати брекети?» )). Ми домовилися з Вами при плануванні лікування і нагадуємо зараз, що вирівнювання зубів – тільки один з етапів лікування і попереду у нас ще велика робота. Тому наберіться терпіння, час пролетить швидко!

6. Виправлення прикусу

Отже, зуби вирівняні і починається етап виправлення прикусу. Він може тривати зовсім трохи, якщо прикус у Вас цілком нормальний. Якщо ж у Вас виражені порушення, то цей етап може бути досить довгим, займаючи до двох років. Чому ми не можемо виправляти прикус відразу або разом з вирівнюванням зубів?

Часткові роботи по виправленню прикусу робляться разом з вирівнюванням зубів вже на першому етапі. Однак більш серйозна корекція прикусу – це вплив не на окремі зуби, а на зубні ряди (щелепи) цілком.

на фото брекет система установленная у ортодонта для исправления прикуса

Для такого впливу застосовуються так звані «жорсткі» дуги. Вони встановлюються тільки після повного вирівнювання зубів «м’якими» дугами на попередньому етапі.

Незважаючи на це після установки жорстких дуг зуби можуть відчувати навантаження, і можливі больові відчуття, як при зміні дуг на етапі вирівнювання.

На етапі використання жорстких дуг нашими завданнями є:

 • виправлення глибини прикусу,
 • поєднання нижньої і верхньої щелепи при їх невідповідності,
 • закриття просторів між зубами в разі їх видалення і тд.

Останнього завдання хотілося б торкнутися окремо. Часто пацієнти, у яких для лікування видаляються зуби, хвилюються, що закриття просторів від видалених зубів не відбувається на першому етапі.

на фото исправление прикуса после лечения у ортодонта в стоматологии Багита

Справа в тому, що активне закриття цих проміжків можливо тільки після переходу на жорсткі дуги, тому треба набратися терпіння і розуміти, що проміжки закриються повністю, але пізніше. Просто кожна задача вирішується на певному етапі.

7. Завершальний етап лікування

Після того, як ми вирівняли Ваші зуби, виправили прикус, ортодонт готовий приступити до завершального етапу лікування. На цьому етапі ми повинні просити Вашої допомоги.

Йдеться про еластик. Як правило, на завершальному етапі лікування необхідно використовувати міжщелепні еластики 2-3 місяці. І знову ж таки, чим краще Ви будете допомагати нам, тим якісніше буде остаточний результат.

ортодонтический эластик для брекетов фото

Наші і Ваші зусилля на завершальному етапі так само важливі, як і вся попередня кількамісячна робота. Оскільки на даному етапі потрібні відносно часті коригування, інтервали між відвідинами – 1 місяць.

Терміни закінчення лікування

Термін, зазначений в плані лікування і договорі, відображає середню тривалість ситуації, схожої на Вашу. Будь ласка, не забувайте про нього і орієнтуйтеся на нього в своїх планах.

Чи не квапите ви ортодонта зі зняттям брекетів? Ми дуже серйозно ставимося до того, щоб Ваші очікування від лікування були реалістичні.

Саме тому ми приділяємо багато уваги і часу узгодженню всіх важливих питань ще перед установкою брекетів. Ми чудово розуміємо, що коли за спиною досить довгий шлях, вже хочеться скоріше зняти брекети. Повірте, хочемо того ж і ніяк не зацікавлені затягувати лікування.

Ми завжди намагаємося дотримати обумовлені терміни і, як правило, виконуємо їх, якщо ви виконали свою частину роботи, тобто:

 • дбайливо ставилися до брекетів в процесі лікування і кількість відклейок брекетів у Вас нормальне (тобто не більше 2-3 за лікування)
 • не пропускали відвідування
 • добре носили еластики, коли ми Вас просили
 • добре чистили зуби

Якщо Ви добре виконували свою частину роботи, тоді в подарунок за Ваші зусилля Ви отримаєте прекрасний результат в обумовлений термін. Якщо ж Ви озирнетесь назад і чесно визнаєте, що не все так добре йшло з Вашим внеском у нашу спільну справу, тоді просимо Вас поставитися з розумінням до можливих затримок закінчення лікування.

на фото улыбка пациентки после исправления прикуса брекетами у ортодонта

У будь-якому випадку ми намагаємося завершити лікування в обумовлені терміни, проте великим пріоритетом для нас є якісний результат. «Зайві» кілька місяців забудуться через півроку після зняття брекетів, компромісний результат залишиться на все життя. Оскільки процес лікування – наше спільне з Вами завдання, ми завжди готові врахувати і обговорити Ваші думки та пропозиції і знайти варіант, який влаштує обидві сторони.

Висновки:

 • Завершальний етап є дуже важливим для остаточного результату.
 • Він вимагає Вашої допомоги – носіння еластиків.
 • Відвідини ортодонта в середньому 1 раз на місяць.
 • Термін завершення лікування дуже залежить від Вашої допомоги в процесі носіння брекетів, але рідко менше зазначеного в плані. Якщо лікування затягується через недотримання Вами наших рекомендацій, прохання поставитися до цього з розумінням.
 • Намагаючись якнайшвидше завершити лікування, ми все ж ставимо хороший результат вище швидкості, так як він залишиться на все життя.

8. Установка ретенційного апарату. Зняття брекетів

Коли цілі лікування досягнуті, ми готові знімати брекети. Здійснюється це, як правило, в два відвідування:

 • 1) Зняття брекетів

  Довгоочікуваний процес. Зняття брекетів може бути злегка неприємним для деяких зубів, однак, займає буквально пару хвилин. Найбільше часу піде на зняття залишків клею з зубів і полірування поверхні зубів. Це не боляче. Відвідування займає близько 1 годину. Можливо, знадобиться зробити рентгенівські знімки, які Ви робили для діагностики перед лікуванням. Зняття відбитків на ретенційну капу. Час виготовлення 2 години. Ретенційну капу необхідно надягати вдень.

 • 2) Установка знімної ретенційної пластини.

  Відвідування займає близько 15 хвилин. Знімний ретенційний апарат необхідно надівати на ніч.

на фото ортодонтические пластинки для исправления прикуса в Черкассах ортодонт в клинике Багита

Ви отримуєте кращу ортодонтичну допомогу з можливих.

Записатися на консультацiю

Чому необхідно ставити брекети?

 • 1. Красиві зуби – це перш за все показник Вашого здоров’я. Однією з причин розвитку неправильного прикусу є порушення носового дихання у дітей внаслідок наявності аденоїдів.
 • 2. За допомогою посмішки ми можемо привернути до себе людей. Красива чарівна усмішка може стати для Вас і Вашої дитини візитною карткою як в світі бізнесу, так і в особистому житті.
 • 3. Багато порушень прикусу і положення зубів можуть бути виправлені шляхом ортодонтичного лікування. В даний час від 15% до 20% пацієнтів, які звертаються до ортодонта за такою допомогою, складають люди у віці від 20 до 60 років.
 • 4. Формування правильного прикусу – це не тільки естетична проблема (захворювання зубів і щелеп), але і попередження розвитку різних захворювань нервової, травної та дихальної системи.

Рекомендується зазвичай показувати дитину ортодонту перший раз в 3-5 років – коли повністю прикус молочних зубів сформований. При наявності вищевказаних ситуацій можлива і більш рання консультація. На цьому етапі ортодонт може прописати спеціальні ортодонтичні апарати, які сприяють відучуванню дитини від шкідливих звичок.

на фото ребенок с ортодонтической пластиной для исправления прикуса

Протипоказання до установки брекетів.

Протипоказання для установки брекетів відносять до особливих випадків, так як вони зустрічаються у пацієнтів досить рідко і в певному стані організму. Тому в більшості випадків можна вирішити проблему протипоказання, пройшовши певне лікування або вибравши інший метод виправлення прикусу. Для красивої посмішки ми завжди допоможе підібрати ефективне лікування!

 • Відсутність великої кількості зубів
 • Захворювання імунної системи (вовчак, важкі інфекційні захворювання, поліміозит, гіпоплазія вилочкової і паращитовидних залоз).
 • Деякі онкологічні захворювання.
 • Деякі захворювання серцево-судинної системи.
 • Захворювання крові (лейкемія, лімфогранулематоз, таласемія, різноманітні гемолітичні анемії).
 • Важкі патології імунної системи.
 • Деякі захворювання кісткової системи, коли відзначається низький рівень її загоєння (остеопороз, остеонекроз, вроджена остеопатія, різні дисплазії кісткової тканини).
 • Захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання наднирників, гіпофіза, гіпер- і гіпотиреоз, гіпер- і гіпопаратиреоз).
 • Туберкульоз.
 • Захворювання нервово-психічного характеру (шизофренія, неврози, психози, параноя, епілепсія, недоумство, наркоманія, алкоголізм тощо)
 • ВІЛ, венеричні захворювання.

Якщо у вас виникли сумніви, проконсультуйтеся з нашими фахівцями – завжди раді Вам допомогти!

Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви відчували себе спокійно і впевнено, а також із задоволенням відвідували свого стоматолога- ортодонта.

Записатися на консультацiю

Наше обладнання

стоматологическое оборудование ортодонта для диагностики и лечение неправильного прикуса
стоматологическое оборудование ортодонта для компьютерной диагностики зубов
рентген для диагностики и исправления неправильного прикуса в стоматологии

У стоматологічній клініці «Багіта», що має спеціальну ліцензію, лікування проводиться в окремій, спеціально обладнаній операційній. В операційній знаходяться такі апарати як:

 • автоматичний апарат для вимірювання тиску;
 • пульсоксиметр;
 • кардіомонітор;
 • наркозо-дихальний апарат.
 • Встановлений в клініці панорамний рентгенапарат Planmeca ProMax з цефалостатом (SCARA-3) використовується для отримання панорамних і цефалометричних знімків (ТРГ) і є єдиним в Черкаській області.
Для організму не існує дрібниць, про які можна забути!!! Звертаючись до лікаря, завжди ставте до відома про захворювання, нездужання і непереносимості Вашого організму, адже тільки в цьому випадку фахівець зможе прийняти правильне і виважене рішення.

Наша клініка – єдина в Черкаській області приватна медична структура, яка отримала ліцензійний пакет на право використання загального наркозу під час стоматологічного лікування дорослих і дітей. Безболісне і комфортне лікування забезпечує діюча програма «Лікування уві сні».

Наші принципи роботи

 • Персональний підхід до кожного пацієнта.Це головне правило діяльності нашої клініки. Наші лікарі-стоматологи наглядають пацієнта і членів його сім’ї протягом довгого часу, що є золотим правилом сімейної медицини.Наша стоматологічна клініка оснащена висококласною діагностичною технікою, що дозволяє нам виконувати діагностику в найкоротші терміни і скласти особистий план лікування. У складних випадках по ряду напрямків стоматологічного лікування рішення приймаються консиліумом лікарів. Ми пропонуємо пацієнту оптимальне і ефективне лікування для абсолютного відновлення стоматологічного здоров’я і самопочуття.
на фото девочка лечит зубы в стоматолога ортодонта в клинике Багита
 • Надання найбільшого переліку стоматологічних послуг.Використання матеріалів і технологій, результативність і безпека яких підтверджена світовою стоматологічної практикою. Розширення діапазону послуг клініки здійснюється тільки після проходження лікарями-стоматологами висококласного перенавчання та вивчення нових технологій.
 • Абсолютна чистота операцій і інфекційна захищеність.Технології чищення і стерилізації, застосування одноразових інструментів, одноразові засоби гігієни, постійний санітарний контроль стану приміщень та обладнання і медогляди персоналу повністю виключають ймовірність зараження інфекціями.Для цього в нашій клініці працює власне стерилізаційне відділення. Ми здійснюємо ретельне спостереження за чистотою і стерильністю обладнання та приладів, виконуючи абсолютно всі програми і вимоги по запобіганню від інфекцій.
 • Гарантія на всі виконані у нас роботи.Ви можете бути повністю впевнені в якості наших послуг і ми це гарантуємо. Ціни в нашій клініці визначаються складністю самої роботи і вартістю використаних матеріалів.
 • Збереження природності і натуральності.Ми намагаємося максимально зберегти зуби і м’які тканини. З цією метою ми вибираємо найбільш щадні методики лікування і проведення операцій.
 • Естетичність виконаних робіт.Нам дуже важливо, щоб після лікування нічого не заважало вам жити повним життям і відкрито посміхатися. Домогтися цього можна тільки при дотриманні законів естетики в реставрації зубів. Здійснюючи будь-які роботи ми враховуємо не тільки функціональність зуба, але і стать, вік, форму обличчя, зубів, колір шкіри і інші характеристики, необхідні для художнього відтворення естетики зуба.
 • Комфорт і зручність для пацієнта.У нашій клініці ми влаштували все так, щоб перед прийомом і після нього, у пацієнтів була можливість відпочити. Душевне ставлення персоналу клініки і можливість випити чашечку чаю, допомагає людині знайти внутрішній спокій. Для нас важливо щоб нашим пацієнтам було комфортно.

Наша мета – здорові рівні зуби!

У прогресивному 21 столітті область ортодонтії радує новими досягненнями з кожним днем. Стоматологічна клініка «Багіта» використовує новітні методики лікування для обслуговування та лікування клієнтів.

Впевненість у собі, щирий сміх, широка посмішка – все це можливо завдяки застосуванню брекет-систем і виправлення прикусу. З нами ви зможете втілити мрію про ідеально рівні зуби і прекрасну усмішку в реальність в будь-якому віці!

Записатись на консультацiю