Естетична стоматологія

фото девушки с улыбкой после эстетического лечения зубов в стоматологии Багита

Естетична стоматологія головним чином спрямована на відновлення і поліпшення краси зубів і посмішки. Наша сучасна стоматологія оснащена всім необхідним набором методів і засобів для ефективного вирішення проблем кольору, форми, відколів, поворотів, пломб, що потемніли або змінили колір природних зубів.

Сьогодні естетична стоматологія – це мистецтво, за допомогою якого можна створити ідеальну посмішку. Сучасні матеріали, технології для реставрації зубів і професіоналізм лікарів дозволяють домогтися того, що до недавніх пір вважалося неможливим.

Сучасні композити мають унікальну структуру, що повторює тканини зуба по міцності і функціональності, а також унікальну палітру кольорів для відтворення будь-яких індивідуальних особливостей природної краси зуба.

Навіщо потрібна естетична стоматологія?

Естетична стоматологія необхідна, оскільки рідко хто може похвалитися красивими від природи зубами. Крім того, зовнішній вигляд зубів людини сильно змінюється з віком. На їх емалі виникають тріщини, темні плями, відколи. Зуби також можуть викривлятися, що потребує виправлення і реставрації.

Люди, які мають проблеми з зубами часто соромляться зайвий раз посміхнутися або відкрити рот. Це негативно позначається на їх самооцінці і комунікації з іншими людьми.

на фото реставрация зубов в стоматологической клинике Багита

В даний час естетична стоматологія розвивається дуже швидкими темпами і може вирішити, практично, будь-яку проблему. Дуже важливо, що естетичні послуги стоматології є безболісними і практично не створюють пацієнтові дискомфорт. А позитивний результат не змусить себе довго чекати.

Ми допоможемо вам у вирішенні таких проблем:

  • Потемніння кольору зубів через тютюновий дим, каву, чай, або неякісне стоматологічне лікування;
  • Неправильний прикус і нерівне розташування зубів, наявність щілин або викривлень;
    Наявність тріщин або відколів;
  • Вроджені аномалії і дефекти зубів;
  • Демінералізація тканин після виправлення прикусу;
  • Наявність на зубах плям;

Що пропонує естетична стоматологія?

Сучасна естетична стоматологія – це комплекс послуг, спрямований на виправлення прикусу, вирівнювання і реставрацію зубів.

1. Брекети

Одним з найбільш тривалих процесів реставрації є виправлення прикусу. На зуби встановлюються спеціальні пристосування — брекети. Вони являють собою спеціальні дужки, які нанизані на дугу.

на фото улыбка с сапфировыми брекетами в эстетической стоматологии в Черкассах

Ці брекети чинять постійний тиск на зуби і призводять до їх вирівнювання та реставрації. Носити їх потрібно досить довго, зняти їх під час лікування неможливо. Але завдяки тому, що сучасні брекет-системи роблять практично непомітними, це допомагає згладити дискомфорт. Брекети допоможуть зробити вашу посмішку рівною і привабливою.

2. РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

Здійснюється за допомогою світловідбиваючого композиту з керамічними частками. Застосовується також і бондинг – нанесення композитного матеріалу на зуб для відновлення зуба, який почав розпадатися. Така процедура дає можливість одночасно вирішувати і функціональні, і естетичні проблеми зубів.

За допомогою штучного матеріалу, фахівець може реставрувати і заповнити його відсутні частини. Цей стоматологічний матеріал за зовнішнім виглядом практично не відрізняється від натуральної емалі.

Наші професіонали вміють з максимальною точністю, індивідуально підбирати для кожного пацієнта колір, а також насиченість і прозорість.
до и после реставрации зубов в стоматологической клинике Багита в Черкассах

Бондинг зазвичай призначається в разі каріозних поразок. Він дозволяє збільшувати довжину або ширину зуба. Ця процедура також створює захисне покриття, коли оголена частина кореня зуба. Після реставрації поверхню вашого нового зуба неможливо буде відрізнити від натуральної. Від пломби реставрація відрізняється саме тим, що переслідує не тільки лікувальні, але і естетичні цілі.

Відреставровані зуби функціонують як справжні. Завершується реставрація контуруванням, яке представляє собою шліфування й полірування зубів. Це дозволяє вдосконалити їх форму.

3. КОРОНКИ ТА МОСТИ

Дані техніки вже давно застосовуються для маскування і реставрації зіпсованого зуба. Коронки, які використовуються в естетичній стоматології відрізняються тим, що використовуються безметалеві технології. При цьому вдається домогтися максимальної схожості з природними зубами.

на фото мостовидные протезы в стоматологической клинике Багита

Коронки кріпляться за допомогою найсучасніших адгезійних матеріалів, що дозволяє забезпечити стійкість фіксації. І головне, після процедури реставрації у вас не буде відчуття наявності в ротовій порожнині чужорідного тіла.

4. Вініри

Основною альтернативою коронкам на передніх зубах сьогодні вважаються вініри. В даний час вони являють собою дуже тонкі світлопроникні керамічні накладки. Вініри користуються дуже великою популярністю, особливо у знаменитостей.

Ці коронки дають можливість в найкоротші терміни дуже ефективно реставрувати зовнішній вигляд зубів.

Здійснюється ця процедура безболісно. Для неї не потрібно робити обточування тіла зуба і не доводиться видаляти нерви.

Практично миттєво зіпсовані передні зуби стануть ідеально білими і рівними. Накладки при цьому фахівець закріплює на поверхні зуба за допомогою спеціальних процедур.

на фото виниры для реставрации зубов в стоматологической клинике Багита

Зуб при цьому не страждає, вініри навіть захищають його від пошкоджень. Вініри можуть бути голлівудські і класичні. Перша група призначена в основному для візуального ефекту. Вони є пелюстковою накладкою, яка закриває зуб тільки спереду. Друга група – це функціональні повні накладки.
Всі види вінірів практично не схильні до негативного впливу чаю, кави і тютюну.

Чому варто звернутися до нас?

  • У нашій клініці працюють висококласні фахівці, які використовують передові, ефективні методи лікування і реконструкції зубів. Ми не зупиняємося на досягнутому і уважно відстежуємо останні досягнення у сфері косметичної стоматології. Постійно підвищуємо знання і вдосконалюємо свої навички.
  • У нашому розпорядженні є новітнє обладнання кращих світових виробників. Завдяки цьому, ми маємо можливість проводити якісне, точне і максимально комфортне лікування для своїх пацієнтів.
  • Європейський рівень обслуговування. Ми застосовуємо персональний підхід до кожного пацієнта. Фахівці клініки “Багіта” серйозно ставляться до побажань і потреб своїх пацієнтів. Будь-які проблеми з зубами ми вирішимо швидко, безпечно і без болю.
Записуйтеся на консультацію і наші фахівці дадуть відповідь на всі хвилюючі вас питання. Ми індивідуально підберемо для вас найкращий метод реставрації та лікування.